טיפ מס' 147: טיפולים אלטרנטיביים בסרטן - חלק 1

טיפ מס' 102: על תיקשור וטיפולים - חלק א'

פורסם לראשונה ב-10.8.2012

 

 

טיפ זה אינו קשור לידע שמלמדים ברפואה החדשה.

 

................................................................................................................................

 

 

התחום של יצירת קשר עם אינטליגנציות גבוהות והשגת ידע שנמצא בעולמות הבלתי נראים, מעניין אותי כבר יותר מ-35 שנה, מאז שנתקלתי בתופעות שונות שלא היה לי שום דרך להסבירן בדרכי החשיבה הרציונליות עליהן חונכתי.

 

בשנים האחרונות שמעתי לא מעט סיפורים ממטופלים אשר פנו לקבל ייעוץ ממתקשרים שונים, ובמספר קטן של מקרים אף פניתי בעצמי למתקשרים כדי לראות אם הם יכולים לעזור בהבנת הגורמים למחלה של מטופל ובהמלצות לדרכי ריפוי.

 

כתבה זו הינה סיכום ביניים של חלק מההבנות והמסקנות שהגעתי אליהן עד כה, והיו מספר סיבות שהניעו אותי לכתוב על כך:

 1. נוכחתי ששימוש לא נכון בכלי זה יכול לגרום לנזקים.
 2. התרשמתי שאצל הרבה אנשים יש אי בהירויות, אי-דיוקים וחוסר הבנה של הנושא.
 3. זוהי הזדמנות לקבל תגובות מאלה מכם המתמצאים בתחום זה ויכולים להוסיף ידע ותובנות לטובת כולם.

 

כתבה זו אינה מנסה לייצג דרך או תפיסה כלשהי, אלא רק את ידיעותי והבנותי שלי בנושא זה. אין כאן יומרה לכסות את הנושא במלואו ואני מקווה שהכתבה תעורר דיון מפרה ומקדם שיתרום לכולם.

מפאת אורכה חולקה הכתבה לשני חלקים. אשמח לקבל מכם התייחסויות, תגובות, הערות, ידע נוסף, תובנות נוספות, סיפורים מניסיונכם האישי וכו'.

תגובות אשר תהיינה מתאימות לרוח הכתבה, אשתדל להוסיף לחלק ב' אשר יתפרסם בעוד שבועיים, או שהן תופענה בטיפ נפרד שיהווה חלק ג'.

 

אם אתם בין אלה החושבים שלא קיימות ישויות, מהויות או אינטליגנציות גבוהות יותר, ושלא קיים ידע הנמצא  בעולמות הבלתי נראים, או אם אתם חושבים שהיכולות לתקשר עם אינטליגנציות אלה היא שטות או אשליה בלבד, נראה שכתבה זו אינה מתאימה לכם בשלב זה.

 

 ................................................................................................................................

 

 

אנסה לגשת אל הנושא ממספר כיוונים שונים.

למי שלא חקר אף פעם תחום זה עשויים חלק מהדברים להיראות כמדע בדיוני הזוי. אך ככל שלומדים וחוקרים זאת יותר, הדברים נעשים יותר ברורים, יותר מובנים ויותר הגיוניים.

 

א. מהו תקשור?

במובן הרחב של מושג זה, תקשור הוא למעשה כל מצב של אינטראקציה ביננו לבין העולמות הבלתי נראים.

בכתבה זו ישנה התייחסות יותר ספציפית לתקשורים מכוונים שמטרתם היא לעזור למטופלים ע"י הבאת ידע ותובנות מהעולמות הבלתי נראים.

 

ב. עם מה או עם מי ניתן לתקשר?

 1. ידע מהעבר.
  ניתן להתייחס לכדור הארץ כולו, כולל כל השדה המגנטי שלו, כאל דיסק קשיח ענקי.
  כל פעולה, כל מחשבה, כל אירוע שקרה אי-פעם בהיסטוריה (לפחות מאז המבול האחרון) – נשמרים בדיסק הענקי הזה ב"ספריות" ו"קבצים" במספר רמות של עידון ואיכויות. המרחב הכולל הזה של השדה האנרגטי של כדור הארץ בו מאוכסן כל הידע נקרא האסטרל-לייט (The Astral-Light) וה"ספריות" עם כל הידע נקראות "The Akashic Records".

  באסטרל-לייט ישנם עוד "דברים" רבים נוספים, המאורגנים בו בצורה של מצבורי כוח, או בנקים של כוחות. לדוגמא: בנק של אהבה, בנק של סבלנות, בנק של כעס, בנק של שנאה וכן הלאה.
  כל בני האדם מקושרים כל הזמן לאסטרל-לייט, בין אם אנחנו רוצים בכך או לא, ובהתאם למה שקורה לנו במשך היום, בהתאם לאנשים שאנחנו פוגשים, לנושאים בהם אנחנו עוסקים, בהתאם למצבנו הפיזי, הרגשי, המנטלי, בהתאם לחדשות בטלביזיה וכו' אנחנו מתחברים באופן אוטומטי לבנקים השונים באסטרל-לייט.

  מי שתיאר זאת בצורה יפה וקולעת היה שייקספיר שאמר "כל העולם במה וכל אנשיו ונשותיו שחקנים הם, יש להם את כניסותיהם ואת יציאותיהם ואדם אחד משחק תפקידים רבים".

  ניתן לראות שבמובן הרחב של המושג תקשור, אין אדם שאינו מתקשר. כאשר אתה כועס – זה אומר שאיפשרת לבנק של הכעס באסטרל-לייט להתבטא דרכך! כאשר אתה שמח, זה אומר שאיפשרת לבנק של השמחה באסטרל-לייט לבטא את עצמו דרכך.

   תיאורטית יש לכל אדם את היכולת ליצור קשר עם ה"ספריות" השונות בהן נאגר כל המידע הזה. אך בפועל מסתבר שזה לא כל-כך פשוט. האסטרל לייט מאורגן כאמור ברמות שונות, וככל שהרמה יותר גבוהה, כך יותר קשה להתחבר אליה, כי היא מגינה על עצמה כנגד השפעות העלולות לפגוע בה. מה שקובע בעיקר את יכולת ההתקשרות לספריות השונות היא רמת ההתפתחות האישית והרוחנית של כל אדם, תכונות ואיכויות שהאדם בונה בתוך עצמו, הכוונה האמיתית שלו, הסנטימנט שלו, המטרות שלו, העקביות שלו, רמת הפתיחות שלו, נאמנותו, מסירותו, מידת התכווננותו וכו'.

  היכולת לתקשר בצורה מודעת ומכוונת עם "ספריות" ספציפיות באסטרל-לייט יכולה להיות נרכשת או מולדת. ישנם אנשים שנולדים עם יכולות יוצאות דופן של התקשרות עם ספריות הנמצאות ברמות גבוהות יחסית של האסטרל לייט, גם אם הם לא עשו בחיים אלה עבודה ממשית של התפתחות, וישנם לפעמים גם מקרים בהם תאונה או התגלות בלתי צפויה גרמה לכך שאדם מסויים יוכל פתאום לקבל מידע ממקורות שכלל לא היו ידועים לו לפני כן. המקרה המפורסם ביותר מסוג זה בזמן המודרני הוא כנראה מקרהו של אדגר קייסי מארה"ב (http://www.nrg.co.il/online/15/ART1/688/737.html).
   
 2. מידע מחייו של המטופל.
  כפי שכל מה שקרה על הפלנטה נאגר באסטרל-לייט, כך כל מה שקרה וקורה בחייו האישיים של כל אדם, נאגר ונשמר באורה (ההילה) שלו, ובעיקר בקליפת האורה. לכל אדם יש את היכולת הטבעית להתחבר לחלקים מהמידע שנאגר באורה של אדם אחר ולהגיב בהתאם, בד"כ בצורה אינטואיטיבית, לא מודעת.
  הרבה מתקשרים ומטפלים מסוגלים לתרגם מידע זה, וכך לדעת הרבה פרטים על המטופל.
  ישנם מטפלים המסוגלים לראות חלקים בהילה של המטופל, ובעזרת מה שהם רואים אנרגטית הם יכולים לדעת פרטים נוספים על מצבו הבריאותי של המטופל.
   
 3. מהויות וישויות שונות הנמצאות באסטרל-לייט.
  מלבד המידע שנאגר ב"ספריות" השונות ומלבד בנקי הכוח, ישנם באסטרל-לייט עולמות מגוונים מאד של חיים אנרגטים בלתי נראים. אלה כוללים מגוון עצום של מהויות וישויות שונות, כולל גופים אנרגטיים ברמות שונות של בני-אדם שנפטרו.
  לכל מהות, ישות או גוף אנרגטי כזה יש אינטליגנציה, וחלקם אף נושאים אינטליגנציה גבוהה מאד וידע ממקורות בעלי רמה התפתחותית גבוהה. לחלק גדול ממהויות וישויות אלה יש תפקידים שונים לעזור לבני האדם וחלקן אף מופיעות כמדריכים רוחניים אישיים. אנשים אשר עוסקים בתקשורים מכוונים יכולים במקרים רבים להתקשר לישות ספציפית (או מספר ישויות ספציפיות) ממנה הם מקבלים ידע ותובנות בהתאם לשאלותיהם.
  ישנן באסטרל-לייט גם ישויות שמתמחות בריפוי והן מחפשות אנשים שיוכלו להיעזר בכישוריהן.
  אך חשוב לדעת שישנן גם מהויות וישויות מזיקות, אשר עלולות לפגוע בבני-האדם, וכן יש בעולמות הבלתי נראים שסביבנו הרבה מרכיבים שהם למעשה שיירים או פסולת של תהליכים שונים שקרו והם מהווים מעין "לכלוך אנרגטי" אשר עלול לבלבל ולהפריע.
   
 4. השפעות חדשות המגיעות לפלנטה מהיקום.
  כדור הארץ "מופצץ" ללא הרף ע"י קרינות שמגיעות מרחבי היקום. חלק מקרינות אלה מכילות ידע חדש, יכולות חדשות ומרכיבים שונים המאפשרים לאדם לקבל תובנות חדשות, יכולות להמשך ההתפתחות הרוחנית ואף יכולות לתקשר עם אינטליגנציות שמחוץ לפלנטה.
  הכוחות המגיעים לכדור הארץ מהיקום משפיעים בצורות שונות על כל מה שקורה כאן, אך אין הרבה אנשים שמסוגלים לתרגם בצורה מדוייקת את הידע, המסרים והמשמעויות שבאות עם אותן אנרגיות או כוחות.
   
 5. ישויות הנמצאות מחוץ לאסטרל-לייט.
  ישנם מתקשרים שיכולים ליצור קשר עם ישויות הנמצאות ביקום, מחוץ למרחב של כדור הארץ. בד"כ אלה הן ישויות שלפחות אחת ממטרותיהן היא לעזור לבני האדם על כדור הארץ להתפתח כדי להצליח לעבור את השינויים שכדור הארץ והאנושות עוברים כעת וצפויים לעבור בעתיד הקרוב.
   

................................................................................................................................

 

תוספת מאוחרת:

על הטיפולים המשותפים שלי עם עופר שדה, בהם אנחנו משלבים גם ראיית הילות, הילינג ותקשור, ניתן לקרוא 
ב"טיפ מס' 265: טיפולים משותפים עם עופר".

 

                                  ................................................................................................................................

 

 

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.