טיפ מס' 311: הבדלים בין הרפואה החדשה לרפואה המקובלת – חלק ג'

פורסם לראשונה ב-1.1.2021 

 

 

זהו טיפ שלישי במיני סדרה זו של טיפים שמטרתם להראות חלק מההבדלים שבין הרפואה הגרמנית החדשה לבין הרפואה המערבית המודרנית, כפי שאני מבין אותם.טיפ זה (כמו כל שאר הטיפים) אינו מייצג ארגון או גוף כלשהו.

לאור תופעת הקורונה והמאבקים שבין הגישות השונות לגבי הבנת תופעה זו, איך להתייחס אליה ואיך לטפל בה, יעסוק טיפ זה בעיקר בנושאים הקרובים לקורונה.

לרפואה הגרמנית החדשה נקרא כאן בקיצור "הרפואה החדשה" ולרפואה המערבית המודרנית נקרא כאן, למרבה הצער, "הרפואה המקובלת".

 

 

14. שפעת

לפי הרפואה המקובלת:

לפי משרד הבריאות:

"שפעת היא מחלה נגיפית מדבקת. דרכי ההדבקה הן על-ידי פיזור הנגיף לסביבה בעת שיעול, עיטוש או מגע עם הפרשות מהאף וליחה, שמפיצים תרסיס של טיפות רוק מיקרוסקופיות המכיל כמות גדולה של הנגיפים. הנגיף התוקף את דרכי הנשימה.

מידת ההדבקה גבוהה מאוד.

 

ניתן לצמצם באופן משמעותי את הסיכון שבהדבקות במחלות הזיהומיות של החורף על ידי נקיטת מספר אמצעים פשוטים. ניתן לחלק את שיטות המניעה לשתי קבוצות עיקריות: חיסונים (כנגד שפעת), ואמצעים שאינם תרופתיים (שמירה על הגיינה ואחרים). מומלץ להתחסן מדי שנה שכן המחלה משתנה ובכל שנה מופיע נגיף חדש, מעט שונה מזה שהיה בשנה הקודמת. החיסון השנה (ובכל שנה), מיוצר על בסיס תחזית של ארגון הבריאות העולמי שקובע מהם הזנים הצפויים באותה שנה."

 

בניגוד לתעמולה הרבה שעושות רשויות הבריאות כדי לשכנע את האנשים להתחסן נגד שפעת, הנתונים הסטטיסטיים מראים שיעילות החיסון נגד שפעת היא נמוכה ושעלולות להיות תופעות לוואי בעייתיות לחיסון.

 

מידע מפורט למדי על הבעייתיות שיש בחיסון נגד שפעת ועל מידת היעילות שלו ניתן למצוא במאמר הזה של ד"ר גיל יוסף שחר:

"חיסונים ללא כל צנזורה – חלק ה' – האמת על חיסון השפעת"

 

מידע רב נוסף יש ב"טיפ מס' 258 – חיסונים בעד ונגד" בסעיף ו'.

 

 

לפי הרפואה החדשה:

גם שפעת, כמו מרבית המחלות האחרות, נגרמת כתוצאה מקונפליקטים.מרבית הסימפטומים האופייניים של המחלה מופיעים למעשה רק בשלב הריפוי ואם אכן מוצאים אצל החולה גם וירוס (נושא שהוא שנוי במחלוקת), אז לפי החוק הביולוגי הרביעי שמצאה הרפואה החדשה, הוירוס נמצא שם כדי לעזור בתהליך הריפוי.

 

הדרך המדעית של הרפואה החדשה לגילוי הקונפליקטים שגרמו למחלה היא בעזרת צילומי CT של המוח ומציאת ה-HH.

אך מכיוון שכלי זה לא עומד לרשות מרבית המטפלים בעולם, ניתן לגלות במידה רבה של דיוק מה היו הקונפליקטים שגרמו למחלה לפי הסימפטומים שיש לחולה ובעזרת תשאול.

 

הסימפטומים האופייניים לשפעת עונתית והקונפליקטים שגורמים להם הם:

 

 • חום גוף העולה על 38° C אשר מתפתח בפתאומיות:
  זהו סימפטום שהוא לא ספציפי לקונפליקט כלשהו, אך הוא מופיע רק בשלב הריפוי כדי לעזור לגוף בתהליך ההחלמה.
   
 • שיעול יבש:
  הקונפליקט: פחד בהקשר טריטוריאלי או פחד עם בהלה.קונפליקט זה יכול לפגוע ברירית הסימפונות ו/או בשרירי הסימפונות.כאשר השיעול הוא יבש, זה אומר שהקונפליקט פגע רק בשרירי הסימפונות.השיעול מופיע בשלב הריפוי, לאחר שהקונפליקט נפתר.
   
 • כאב ראש:
  כאב הראש מופיע בד"כ בחצי הראשון של שלב הריפוי, שבו מתפתחת בצקת באותו מרכז במוח שבו פגע הקונפליקט. כאב הראש יכול להופיע גם במשבר הריפוי.
   
 • עייפות וחולשה:
  עייפות וחולשה הן סימפטום אופייני לשלב הריפוי במרבית סוגי הקונפליקטים. תחושת העייפות נגרמת כנראה כדי להכריח את החולה לנוח ולאפשר לגוף להפנות את האנרגיה לטובת תהליכי הריפוי.
   
 • צמרמורות:
  צמרמורות אינן סימפטום ספציפי לשפעת. הן מופיעות בעיקר במשבר הריפוי ולפעמים גם בשלב האקטיבי של הקונפליקט.
   
 • כאב בשרירים:
  כאבי שרירים הם סימפטום שמופיע בשלב הריפוי של אחד או יותר משני הקונפליקטים האלה:
  1. קונפליקט של תקיעות. "מרגיש תקוע", "לא יכול לזוז", לא יכול לברוח או להתגונן".
  2. קונפליקט קל עד בינוני של 
  ירידת ערך עצמי מקומית, בהתאם לאזורים בהם יש כאבי שרירים.
   
 • כאב גרון:
  כאשר הבעיה היא ברירית הגרון (זה מה שקורה בד"כ) הקונפליקט בד"כ הוא:
  פחד עם בהלה.בחלק מהמקרים הקונפליקט הוא: פחד בהקשר טריטוריאלי.
  בשלב האקטיבי של הקונפליקט יכולים להיות כאבים, אך ללא ליחה או נפיחות.
  בשלב הריפוי יש כאבים עם ליחה ואפשרות גם לשיעול.

   
 • שלשול או כאב בטן:
  אלה הם סימפטומים אופייניים לשלב הריפוי מקונפליקט שפגע במעיים או בקיבה.
  במעי הגס: משהו שהיה קשה או בלתי ניתן לעיכול.
  במעי הדק: בעיקר כעסים שהיו קשים או בלתי ניתנים לעיכול
  בעיקום הקטן של הקיבה: קונפליקט של כעסים טריטוריאליים או קונפליקט של זהות.

   
 • נזלת או אף סתום:
  הסימפטומים של נזלת או אף סתום מופיעים בשלב הריפוי של אחד או יותר מהקונפליקטים האלה:
  - קונפליקט של סירחון (פיזי או פיגורטיבי)
  - קונפליקט של סכנה
  - קונפליקט של אובדן ריח של מישהו שאהבנו ורצינו שיישאר אתנו או שמריחים מישהו שאנחנו לא רוצים את קרבתו.

   
 • התעטשות:
  זהו סימפטום שמופיע בשלב הריפוי מקונפליקט שפגע ברירית האף או הסינוסים.העיטושים עוזרים להוציא בצורה חזקה ומהירה יותר את תוצרי הפסולת של תהליך השיקום של הרקמות שנפגעו באף בשלב האקטיבי של הקונפליקט.
   
 • אבדן תיאבון:
  זהו סימפטום אופייני לשלב האקטיבי של קונפליקט כלשהו.
   
 • קשיי שינה:
  גם קשיי שינה הם לא סימפטום של קונפליקט ספציפי.בשלב האקטיבי של הקונפליקט יש קשיי שינה בגלל הסטרס.בשפעת, קשיי השינה קשורים בד"כ לסימפטומים של שלב הריפוי כגון אף סתום, שיעול, כאבי גרון, כאבי שרירים, חום וכו'.

 

אם מופיעים אצל חולה שפעת סימפטומים נוספים, ניתן להסיק שהוא חווה קונפליקט או קונפליקטים נוספים, שגם אותם אפשר בד"כ לגלות לפי הסימפטומים ובעזרת תשאול.

 

 

15. מגפות

לפי הרפואה המקובלת:

מתוך ויקיפדיה:

"מגפה או אפידמיה (מיוונית: אפי = על, דמוֹס = עַם; כלומר מגפה הפוגעת בעם) היא התפשטות מהירה של מחלה בקרב אוכלוסייה. על פי רוב, זו התפרצות פתאומית של מחלה זיהומית. המגפות השכיחות ביותר בסוף המאה ה-20 ובתחילת המאה ה-21 הן מגפות שפעת. מגפה בולטת אחרת בתקופתנו, שמתפשטת לאט בהרבה מן השפעת, היא מגפת האיידס.

מגפה עשויה להיות מקומית או בעלת תפוצה רחבה. מגפה עשויה להיות מוגדרת כפנדמיה (מגפה רבתי, מגפה כללית) כשהיא בתפוצה רחבה וללא שליטה."

לפי הרפואה המקובלת המגפות נגרמות כתוצאה מהדבקה מהירה בחיידקים או וירוסים, בד"כ וירוסים.

 

 

לפי הרפואה החדשה:

לפי הרפואה החדשה, מגפה קורית כאשר יש אירוע משמעותי, בהיקף גדול, אשר יוצר קונפליקטים ביולוגיים אצל כמות גדולה של אנשים תוך זמן קצר יחסית.

 

אירוע כזה יכול להיות למשל:

 • מלחמה
 • משבר כלכלי
 • אסון טבע
 • אסון אקולוגי
 • חוקים, גזירות ותקנות שלטוניות המגבילות מאד את זכויות הפרט

 

לדוגמא – מגפת השפעת הספרדית שהופיעה בסוף מלחמת העולם הראשונה:

עשרות מיליוני אנשים חוו פחדים טריטוריאליים או פחדים עם בהלה (פגיעה בסימפונות או ברירית הגרון), פחד מוות (פגיעה בנאדיות הריאה), סכנה או מצבים "מסריחים" (פגיעה בריריות האף והסינוסים) ועוד קונפליקטים רבים נוספים.

 

הקונפליקטים נפתרו בהדרגה באותם מקומות בהם הושגה שביתת נשק ולאחר מכן הסכמי שלום. ואז הופיעו הסימפטומים של שלב הריפוי אצל אותם מיליוני אנשים.חלק גדול ממקרי המוות נגרם כנראה בגלל שילוב של עוד קונפליקטים ובעיקר כאלה שיצרו אצל החולים את תופעת "הסינדרום", מה שגרם לדלקות ריאה חריפות ולמשברי ריפוי קטלניים.

 

התייחסות יותר מפורטת לנושא המגפות לפי ההבנות של הרפואה החדשה ניתן למצוא בשני הטיפים האלה:

טיפ מס' 176: מגפות - חלק א' 

טיפ מס' 177: מגפות - חלק ב' 

  

בלי קשר לרפואה החדשה ניתן להוסיף כאן עוד לפחות שני תחומים שעלולים לגרום למחלות בהיקף נרחב:

 1. פיזור של רעלים וזיהומים בהיקף נרחב.
 2. גורם אפשרי נוסף שעדיין לא נחקר כראוי אך נעשה יותר ויותר רלוונטי בשנים האחרונות הוא קרינות אלקטרומגנטיות כגון מאנטנות סלולריות (בעיקר מהדור ה-5), מכשירי סלולר, מכשירי מכ"ם וכו'.

 

גורם אפשרי נוסף, שהוא יותר אזוטרי ואינו כלול בהתייחסויות של הרפואה החדשה, הואהשפעות אנרגטיות חזקות וחריגות אשר מגיעות מהחלל החיצון.

 

בקישור הזה מסביר ד"ר תומס קוון (שאינו קשור לרפואה החדשה) שמחלות לא נגרמות בגלל מיקרובים ושאנשים לא נדבקים ע"י מעבר של חיידקים או וירוסים מאדם חולה לאדם בריא: מיתוס המחלות המדבקות

 

 

16. חסינות העדר

לפי הרפואה המקובלת:

חסינות העדר היא תיאוריה האומרת כך:במקרים של מחלה זיהומית מדבקת, אם יש אחוז מספיק גבוה של אנשים שכבר חסינים למחלה, בין אם זו חסינות טבעית למחלה לאחר שכבר חלו בה, או חסינות שהושגה בעקבות חיסונים שקיבלו, המחלה לא תוכל להתפשט יותר והיא תיעלם.

 

כלומר, מעל אחוז מסויים של מחוסנים, הקהילה ("העדר") תהיה מוגנת מהמחלה.

 

ההערכה בעבר היתה שכדי להשיג חסינות עדר בקהילה כלשהי, צריך שכ-75% מחברי הקהילה יהיו מחוסנים.במשך השנים המציאות הראתה שזה לא עובד. בהדרגה העלו את אחוז המתחסנים הדרוש כביכול לחסינות עדר וכיום מקובל להגיד שכדי להגיע לחסינות עדר צריך ש-95% מחברי הקהילה יהיו מחוסנים.

 

המציאות מראה שגם בקהילות בהן היו 100% מחוסנים או קרוב מאד לכך, היו התפרצויות של מחלות כגון שעלת או חצבת.

 

הקישור שכאן הוא להרצאה קצרה ומרתקת שנתן ד"ר שיבא, חוקר מ-MIT בארה"ב, בתחילת ינואר 2020, על איך מבין המדע כיום את מערכת החיסון, לעומת ההבנות הישנות והלא מדוייקות, עליהן מסתמכת הרפואה עד היום. דרך ההבנות החדשות הוא מראה עד כמה שגויה ומסוכנת התיאוריה עליה מבוסס "מדע" החיסונים ועד כמה בעייתית התיאוריה של "חסינות העדר": MIT PHD Explains the Reality of the Modern Immune System

 

הקישור שכאן הוא לעדות מצולמת של ד"ר סוזן המפריז המסבירה לחברי אחת מוועדות הסנט בארה"ב שחסינות העדר לא קיימת בחצבת ושעלת, גם אם 100% מהאוכלוסיה יחוסנו: 

ד"ר המפריז מעידה בסנאט, מ.וירג'יניה על היעדר חסינות עדר - חצבת ושעלת 

 

הסברים וטיעונים מפורטים נוספים ניתן למצוא בקישורים האלה:

חסינות העדר

האם חסינות העדר באמת קיימת? 

חסינות עדר: מיתוס או מציאות?

חיסונים כפויים, ממשלה והאינטרס הציבורי

 

 

לפי הרפואה החדשה:

מכיוון שהמחלות נגרמות כתוצאה מקונפליקטים ביולוגיים ולא בגלל וירוסים או חיידקים, החיסונים נגד אותם וירוסים או חיידקים הם חסרי משמעות ולא יכולים למנוע את התפתחות אותן מחלות.

 

משמעותה של הבנה זו היא, שכדי להגביר את חוסנה של קהילה כלשהי, צריך לאפשר מכסימום רווחה לאזרח, בכל רבדי החיים, כדי להפחית ככל האפשר את הקונפליקטים שגורמים למחלות.

 

ניתן להוסיף לכך מסקנה מתבקשת (שלא קשורה לרפואה החדשה), האומרת כך:ככל שרמת ההתפתחות האישית והרוחנית של אדם גבוהה יותר, כך יש לו יכולת טובה יותר להתמודד עם הקונפליקטים ולצאת מהם מהר יותר, או להימנע מסוגים רבים יותר של קונפליקטים או להתעלות מעל חלק גדול של הקונפליקטים וכך להיות פחות מושפע מהם.

 

 

17. מחלות ויראליות

לפי הרפואה המקובלת:

מחלה ויראלית היא מחלה שנגרמת ע"י וירוסים (נגיפים).

 

לפי ההסבר המקובל הוירוסים מצליחים להיכנס לתוך תאי הגוף ומנצלים את מנגנוני התאים כדי להשתכפל ולהתרבות. כאשר בתוך תא מתרבים הרבה וירוסים אשר פוגעים בתפקודו התקין של התא, ימות אותו תא והרבה מהוירוסים שהתרבו בו יפלשו לתאים אחרים ובהדרגה יגרמו למותם.

 

כאשר מספר התאים שמתים בגלל הוירוסים עובר סף מסויים, יתחילו להופיע הסימנים של מחלה שתאובחן כמחלה ויראלית.

 

למערכת החיסון של הגוף יש יכולות להתמודד עם הוירוסים ולהשמידם וככל שהמערכת החיסונית של האדם חזקה יותר, כך יש לאותו אדם יכולת טובה יותר להימנע מהמחלה או להתגבר עליה מהר יותר.

 

התיאוריה של החיסונים אומרת שאם ניתן לגוף כמות קטנה ומוחלשת של הוירוס שגורם למחלה כלשהו, זה יאפשר לגוף ללמוד את הוירוס הזה ובמקרה הצורך של הדבקה אמיתית, הוא יוכל לפתח מהר יותר את הנוגדנים הדרושים להשמדת הוירוס. זה אמור להפוך את אותו אדם למחוסן כנגד אותו וירוס.

 

החיסונים החדשים שפותחו ע"י פייזר ומודרנה כנגד הקורונה עובדים על עיקרון אחר:חומר החיסון מכיל מולקולות mRNA. כאשר מולקולות אלה חודרות לתא, הן נותנות לתא פקודות לייצר חלבונים שאמורים להיות זהים לחלבונים של הוירוס שכנגדו מחסנים. המערכת החיסונית לומדת להכיר חלבונים אלה, ואז במקרה של הדבקה אמיתית בוירוס תדע המערכת החיסונית לייצר במהירות יותר גדולה את הנוגדנים כנגד אותו וירוס.

 

 

לפי הרפואה החדשה:

מחלות נוצרות כתוצאה מקונפליקטים ביולוגיים ולא בגלל וירוסים.

לפי החוק הביולוגי הרביעי שגילתה הרפואה החדשה, אם מגלים וירוסים כלשהם אצל אדם חולה, הוירוסים הגיעו לשם כדי לעזור לגוף בתהליך הריפוי לאחר שהקונפליקט נפתר.

 

על רקע הפרסומים של מספר חוקרים לפיהם לא הצליחו עד היום להוכיח באופן ברור את קיומו בגוף האדם של אף אחד מאותם וירוסים אשר נחשבים כמחוללי מחלות, ניתן לראות בפרסומים של הרפואה החדשה, שבכל מקום בו מוזכרת המילה "וירוסים" יש תוספת בסוגריים ("אם הם אכן קיימים").

 

להלן מספר קישורים לחלק מהמאמרים אשר מערערים את הבסיס המדעי של התיאוריות המקובלות לגבי הוירוסים:

 

שני קטעי הוידאו הקצרים שכאן מדברים על ניסיונות שנעשו ב-1918 להדביק אנשים בריאים ע"י חולים בשפעת הספרדית. הניסויים כללו נשיפה מפיות החולים ישר לפה לאף ולעיניים של הבריאים וכן הזרקה לגופם של הבריאים  הפרשות מהאף של החולים. אף אחד מהבריאים שהתנדבו לניסוי לא נדבק:

ניסויי הדבקה בשפעת הספרדית-1 

ניסויי הדבקה בשפעת הספרדית-2 

 

הסיפור המדהים על מאשה ודאשה פורט בהרחבה בטיפ מס' 83.

מאשה ודאשה היו תאומות סיאמיות שחיו בגוף אחד במשך 53 שנים, מהן כ-40 שנה במכון מחקר במוסקבה.

הנקודה העיקרית בסיפורן, הרלוונטית לטיפ זה היא זאת:

חלק ממערכות גופן היו משותפות, כולל מערכת הדם. ולמרות שמערכת הדם שלהן היתה משותפת, היו מקרים בהן אחת מהן חלתה במחלה שנחשבת זיהומית, כגון חצבת, והשניה נשארה בריאה!

לא ניתן להסביר תופעה כזאת לפי התיאוריות של הרפואה המקובלת.

 

בקישור הזה מסבירד"ר תומס קוון שמחלות לא נגרמות בגלל מיקרובים ושאנשים לא נדבקים בגלל מעבר של חיידקים או וירוסים מאדם חולה לאדם בריא: מיתוס המחלות המדבקות

 

בית המשפט הפדרלי הגבוה בגרמניה פסק שלא הוכח קיומו של וירוס החצבת.

 

מאמר של הוירולוג הגרמני ד"ר סטפן לנקה: "פירוק תיאוריית הוירוסים".

 

מידע מקיף (באנגלית) בנושא הוירוסים ניתן למצוא בספר Virus Mania שפורסם ב-2007.

 

מיתוס המחלות המדבקות – עם ד"ר תומאס קוון

כאן יש את הראיון המלא עם ד"ר קוון ללא כתוביות בעברית: Contagion Myth

 

 

18. חיסונים

לפי הרפואה המקובלת:

הטענה המקובלת היא שהחיסונים מגבירים את יכולת הגוף להשמיד את הוירוסים שכנגדם מקבלים חיסונים ובכך להקטין בצורה משמעותית את הסיכון להידבק במחלות ויראליות שכנגדן האדם חוסן.

 

הגישה המקובלת גם טוענת שהחיסונים הם אלה שמיגרו את המגפות הקטלניות.

 

אך ככל שחוקרים את הנושא יותר לעומק, מגלים שלושה דברים מאד בעייתיים:

 1. היעילות של מרבית החיסונים היא נמוכה.
 2. כמות ועוצמות הנזקים שנגרמים כתוצאה מלפחות חלק מסוגי החיסונים עולה בהרבה על התועלת שיש באותם חיסונים.
 3. המגיפות דעכו לרמה כמעט אפסית לפני שנכנסו החיסונים שכביכול מיגרו אותן.

 

מידע רב מאד על הבעיות הרבות שקשורות לחיסונים יש במאמר הזה: טיפ מס' 258: חיסונים - בעד ונגד

 

 

 

לפי הרפואה החדשה:

מכיוון שהמחלות לא נגרמות ע"י וירוסים או חיידקים, אין שום סיבה לחסן.

 

 

19. קורונה

לפי הרפואה המקובלת:

הטענה היא שוירוס ממשפחת הקורונה שעבר מוטציה מסיבות שעדיין אינן ברורות, נעשה מדבק, התפשט בכל העולם והפך למגיפה שאם לא נילחם בה באמצעים דרסטיים עלולה להשמיד כמות גדולה של בני-אדם.

 

 

לפי הידע וההבנות שאספתי עד כה, שרובו המוחלט לא מהרפואה החדשה:

לאור התגליות וההבנות של הרפואה החדשה שהמחלות לא נגרמות בגלל וירוסים ולאור הטענות של ד"ר סטפן לנקה ועמיתיו לגבי תיאוריית הוירוסים, אני עוקב אחרי "מגפת" הקורונה מאז שהופיעו הפרסומים הראשונים לגביה.

 

להלן חלק מהדברים שהגעתי אליהם עד כה:

 

1. לא הצלחתי למצוא מאמרים אשר מראים בצורה ברורה ובלתי ניתנת להפרכה, שהצליחו לבודד את הוירוס SARS-COV-2 בצורה מדעית טהורה ומלאה.

בחודש מאי 2020 פניתי למשרד הבריאות דרך הנוהל של "חוק חופש המידע" וביקשתי קישורים למחקרים עליהם מסתמך המשרד, שמוכיחים את קיומו של הוירוס וכן מוכיחים את הקשר בין הוירוס למחלה המיוחסת אליו.
קיבלתי תשובה מתחמקת שלא מתייחסת כלל לשאלה.

בחודש אוגוסט 2020 הגישה חברת הכנסת סונדוס סאלח שאילתה לשר הבריאות עם אותן שאלות וגם היא קיבלה תשובה מתחמקת ולא לעניין.

 

הקישור שכאן הוא למאמר שפורסם ב-29.10.2020:

במסגרת הכנת תביעה פלילית על הונאת הקורונה הוגשה באנגליה בקשה לפי חוק חופש המידע לקבל מסמכים המוכיחים את קיומו של הוירוס SARS-COV-2 שנחשב כגורם מגיפת הקורונה.

בעקבות הפניה הנ"ל הודה משרד מזכיר המדינה לחובת חיסונים בבריטניה, שאין להם מסמכים המוכיחים את קיומו של הוירוס....  COVID-1984 FOI Request: UK Government Admits Virus Doesn’t Exist

 

 

הקישור שכאן הוא למאמר (עם סרטון וידאו) אשר פורסם ב-26.12.2020, לפיו ממשלת אירלנד מודה שאין לה הוכחות לקיומו של הוירוס SARS-COV-2

Irish Government Admits: COVID-19 Does NOT Exist

 

לפי מאמר זה שהתפרסם ב-7.12.2020, גם לסוכנות בריאות הציבור בקנדה אין הוכחות לקיומו של הוירוס  SARS-COV-2....

ראשי הסוכנות לבריאות הציבור הם שרת הבריאות, ראש הסוכנות ונשיא הסוכנות לבריאות הציבור. הנשיא הנוכחי היה ב-4 שנים האחרונות נשיא המעוצה הלאומית למחקר בקנדה ומסתבר שגם למועצה זו אין הוכחות לקיומו של הוירוס...

Freedom of Information reveals Public Health Agency of Canada has no record of “SARS-COV-2” isolation performed by anyone, anywhere, ever 

 

 

המאמר בקישור שכאן מראה ש-4 מהמעבדות שהיו בין הראשונות בעולם שפרסמו את זיהויו של הוירוס ואף צילמו אותו במיקרוסקופ אלקטרוני, הודו שהם לא בודדו את הוירוס בצורה המלאה והטהורה מבחינה מדעית:

COVID19 PCR Tests are Scientifically Meaningless

 

מאחר ש"בודקי העובדות" העובדים בשירות פייסבוק תייגו את המאמר הנ"ל כ"מידע לא נכון", פרסמו הכותבים מאמר תגובה לטענות של "בודקי העובדות" המראה נקודה אחר נקודה מדוע הטיעונים של "בודקי העובדות" אינם נכונים. מומלץ לקרוא גם את מאמר התגובה הזה: 

Open Letter: Refuting Politifact’s “fact check”

 

ב-8.10.2020 הופיעה ב- The Washington Standardהכתבה שלהלן, המראה שלפי מסמך ב-CDC לא הוכח למעשה קיומו של הוירוס SARS-COV-2:

CDC Documents: “No Quantified Virus Isolates Of The 2019-NCoV Are Currently Available”

 

קטה הוידאו שכאן הוא מתוך ראיון ארוך יותר עם ד"ר אנדרו קאופמן וד"ר תומס קוון, רופאים מארה"ב החוזרים ומראים שלמעשה לא הוכיחו עד כה (סוף 2020) בצורה מדעית טהורה את קיומו של הוירוס SARS-COV-2 וגם לא הוכיחו שוירוס זה (אם אכן הוא קיים) גורם למחלת קוביד-19 המיוחסת לו:

האם נגיף הקורונה אי-פעם בודד? 

 

אם אין וירוס, זה אומר שצריך לחפש את הגורמים האמיתיים למחלה ולטפל בהתאם.אם אין וירוס, אז כנגד מה מחסנים?

 

 

2. לא הצלחתי למצוא מחקרים המוכיחים בצורה מדעית בלתי ניתנת להפרכה שהמחלה קוביד-19 נגרמת בגלל הוירוס SARS-COV-2.

 

 

3. יש המון מאמרים ומחקרים המראים שבדיקות ה-PCR אינן אמינות וגם לא מיועדות לאבחן וירוסים ספציפיים. משמעות הדבר היא, שחלק גדול מההחלטות הרות הגורל שמחליטות הממשלות בהקשר ל"מגפת" הקורונה, מבוססות על נתונים חסרי משמעות או לא אמינים.

 

להלן מספר התיחסויות בנושא זה:

 

מאמר זה מראה, בין היתר, עד כמה בדיקות ה-PCR הן חסרות משמעות לגבי אבחון הוירוס:

COVID19 PCR Tests are Scientifically Meaningless

 

בדיקת ה-PCR לא נועדה לאבחון אלא לצורכי מחקר.

גם לפי ה-CDC האמריקאי וגם לפי ה-FDA, בדיקה זו לא מתאימה לאבחון.  

במסמך של ה-CDC מיולי 2020 "CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel" נאמר בין היתר כך: 

"Detection of viral RNA may not indicate the presence of infectious virus or that 2019-nCoV is the causative agent for clinical symptoms".

וכן המשפט הזה:  "This test cannot rule out diseases caused by other bacterial or viral pathogens"

 

בפרסום למכשיר PCR המיוצר ע"י חברת TIB Molbiol ומופץ ע"י חברת Roche כתוב בין היתר:

"These assays are not intended for use as an aid in the diagnosis of coronavirus infection

וגם:

"For research use only. Not for use in diagnostic procedures.” 

 

הסבר קצר על חוסר האמינות של בדיקת ה-PCR כאשר עושים בה מספר גבוה מדי של שכפולים ניתן ע"י 

ערד ניר בחדשות ערוץ 12 ב-8.9.2020

 

פרופ' איתמר גרוטו על מהימנות בדיקות PCR לקורונה (ראיון בערוץ הספורט למוטי בראון 25.5.2020):“מה שקרה, שבגלל המצב של השכיחות הנמוכה של המחלה בישראל, כמעט אין לנו חולים, אז אם אנחנו בודקים, ובבדיקה תמיד יכולה להיות איזה שהיא טעות, אז על כל משהו כמו חמישה או עשרה שאנחנו מוצאים חיובי, רק אחד הוא באמת חולה, והשאר פשוט טעות מעבדה”.  מתוך 5 בדיקות קורונה רק אחת אולי יוצאת נכונה

 

 

4. למרות שטיפת המוח הבלתי פוסקת בתקשורת ולמרות הצעדים הקיצוניים והחריגים של ממשלת ישראל (וממשלות רבות אחרות בעולם), אין בישראל תמותה חריגה ואין עומס יותר מהרגיל בבתי החולים.

בקישור שכאן יש את נתוני התמותה בישראל בשנים 2008 עד 2020, כפי שפורסמו ע"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לתאריך 9.12.2020.הנתונים מדברים בעד עצמם:

https://www.facebook.com/meir.klein/posts/10159227245104727 

 

 

5. ישנן עדויות רבות מכל העולם על דיווחים שקריים של בתי החולים על חולים שנפטרו כביכול מקורונה למרות שלא נעשו להם בדיקות פתולוגיות שלאחר המוות ולמרות שלרבים מהם היו מחלות רקע שסביר מאד שהם נפטרו מאותן מחלות ולא מהקורונה.

 

 

6. ישנם מחקרים רבים המראים שעטיית מסיכות הפנים לא עוזרת כלל כנגד הדבקה ומצד שני עלולה לגרום לנזקים בגלל עליה ברמת דו-תחמוצת הפחמן שהאדם נושם וכן בגלל אפשרות של התרבות חיידקים במסיכות. לדוגמא:

רופאה אמריקאית ותיקה אשר במסגרת שירותה בצבא גם חקרה נשק ביולוגי ומסיכות מסבירה בסרטון קצר זה עד כמה המסיכות הן חסרות תועלת לחלוטין:

"מי שמפרסם כיום מאמרים על היעילות של המסיכות - או ששילמו לו או שתימרנו אותו לכתוב זאת"

 

בסידרה שלו "האמת של קורונה" מקדיש דני וידיסלבסקי פרק שלם על נושא מסכות הפנים. להלן הפרק:

שקר המסיכות הגדול

 

כתבה ב-YNET מה-2.3.2020: הרופא הראשי בארה"ב: מסיכות פנים נגד קורונה - לא יעילות ואף מזיקות

  

כתבה ב"ישראל היום" מה-5.3.2020: משרד הבריאות: "המסכות לא יעילות בפני הקורונה"

 

 במאמר שהופיע ב-26.5.2020 מפרט רוברט קנדי ג'וניור את היתרונות והחסרונות של השימוש במסיכות הפנים ומעלה את החשד שמאחורי ההנחיות לחבוש מסיכות יש אינטרסים שאינם בהכרח לטובת הציבור:

The Risks vs. Benefits of Face Masks- Is There an Agenda? 

 

בקישור שכאן מאוקטובר 2020 יש תחקיר מפורט ומגובה ברפרנסים שעשה רן ישראלי (בעל תואר שני בביולוגיה של האדם) על חוסר היעילות של מסיכות הפנים ועל הנזקים שהן גורמות: תחקיר המסיכות הגדול של רן ישראלי

 

 

7. חוסר הביסוס המדעי לגבי הוירוס, השימוש בבדיקות שהן חסרות משמעות, השקרים, הצנזורה על מאמרים וידיעות שלא תואמות את הקו של הרשויות, ההחלטות התמוהות של הממשלות השונות, פגיעה קשה בכלכלה, דחיפה מסיבית של חיסונים שאף אחד לא יודע באמת את מידת יעילותם ומידת בטיחותם ועוד סימנים רבים ומידע רב, מצביעים על כך שכנראה יש מאחורי כל ה"מגפה" הזאת גורמים חזקים מאד, בעלי השפעה על ממשלות ורשויות הבריאות במרבית מדינות העולם, אשר יש להם אינטרסים במגיפה זו.

ניתן לראות באופן ברור את הרווח הכספי האדיר שיש לחברות הייצרות את החיסונים, אך כנראה שזהו רק חלק קטן מהתמונה הכוללת.

 

 

לסיום:

מסגרת טיפ זה אינה מתאימה להתייחס לתיאוריות הקונספירציה השונות בהקשר למשבר הקורונה (שחלקן כנראה אמיתיות מאד) או להיבטים אזוטריים המאפשרים לראות את מה שקורה בהיקף הרבה יותר רחב מזה שהוצג כאן.

אני מציין כאן דברים אלה בעיקר כדי להגיד לכל מי שרוצה להבין טוב יותר את תופעת הקורונה, שחיוני ללמוד גם את ההיבטים האזוטריים וגם את הכוחות בעולם שעשויים להיות כאלה אשר משתמשים במשבר הקורונה לטובת האג'נדה שלהם.

 

יש עוד המון מידע אשר מחזק את ההבנות שרבים ממרכיבי "מגפת" הקורונה הם שקריים ושיש בהם הרבה יותר אינטרסים שונים מאשר אמת מדעית או רפואית.

 

אני שמח לראות שיותר ויותר רופאים, אנשי מדע ועורכי דין מתעוררים לראות את הטעויות, השקרים, הפגיעה בדמוקרטיה ובזכויות הפרט, הפגיעה הנוראית בכלכלה וההתנהלות התמוהה (בלשון עדינה) של הממשלה ורשויות הבריאות.

 

הידע וההבנות החלקיות מאד שיש לי בתחום האזוטרי, עוזרים לי להישאר אופטימי, עם ידיעה פנימית עמוקה שבסופו של דבר האור יגבר על החושך.

אך כדי שזה יקרה חשוב שכמה שיותר אנשים יתעוררו ויפקחו עיניים לראות טוב יותר מה פה אמת ומה שקר, יתחילו לחקור את הדברים בעצמם לעומק ולא ייכנעו לשטיפת המוח התקשורתית המסיבית, שמשרתת בעיקר אינטרסים המנוגדים לאינטרסים שלנו, האזרחים הפשוטים.  

 

מידע רב נוסף על הקורונה, ניתן למצוא בטיפים האלה:

טיפ מס' 299: וירוס הקורונה החדש

טיפ מס' 303: רפואה מבוססת מדע - האומנם?

טיפ מס' 304: מה קורה?

טיפ מס' 307: משבר הקורונה - האם הרשויות טועות? 

 

 

מידע רב נוסף על הקורונה, שחלקו לא מופיע בתקשורת המקובלת, ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלי.

וכן במספר קבוצות בפייסבוק שעוסקות בנושא הקורונה.

 

      

.........................................................................................................................

   

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.