המודל המדעי של הרפואה החדשה לאבחון מחלות  

פורסם לראשונה ב-6.3.2016

 

למרות ההתקדמות המדעית והטכנולוגית המדהימה של הרפואה המודרנית, לא מצאה עדיין הרפואה המקובלת דרכים מדעיות היכולות לגלות, להסביר ולהוכיח מהם הגורמים האמיתיים למרבית סוגי המחלות.

אם מסתכלים על הדברים נכוחה, רואים שמרבית הטיפולים של הרפואה המודרנית המקובלת, למרות שהם נתמכים ע"י מחקרים מדעיים מרשימים, מבוססים בסופו של דבר על תיאוריות, השערות, ניסיון מצטבר וסטטיסטיקה.

 

ד"ר האמר, מגלה ומפתח הרפואה החדשה, מצא כבר בשנת 1979-80 מודל, שלמיטב הבנתי וידיעתי, הינו המודל המדעי היחידי הידוע כיום, שבעזרתו ניתן למצוא מהו הגורם האמיתי לכמעט כל אחת מהמחלות, ואף להוכיח זאת.

מספר קבוצות של רופאים וחוקרים בדקו במשך השנים מודל זה והממצאים שלהם תאמו ב-100% את אלה של ד"ר האמר, אך עד היום לא נעשה אף ניסיון רציני מצד הממסד הרפואי לבחון תגליות אלה.

 

כיצד הכל התחיל?

ד"ר האמר הוסמך כרופא פנימי ב-1972, והוא הפך להיות הפנימאי האחראי במרפאת סרטן באוניברסיטה במינכן, במקביל לעבודתו בקליניקה פרטית שהיתה לו.

זמן קצר לאחר מותו הטראגי של בנו דירק בדצמבר 1978, אובחן האמר כחולה בסרטן האשכים. הוא נותח, החלים, וחזר לעבודתו במרפאת הסרטן.

 

כאיש צעיר ובריא בד"כ וכאדם סקרן וחקרן, לא ראה האמר שום סיבה הגיונית למחלתו, מלבד האפשרות שיש קשר בין המחלה לבין הטראומה של אובדן בנו. ואז החל מחקרו.

כצעד ראשון הוא תשאל את כל חולי הסרטן שהגיעו למרפאה. התגלית המעניינת הראשונה היתה העובדה שב-100% של המקרים היתה טראומה כלשהי ברקע.

הוא הקפיד לרשום בצורה מסודרת את סוג הסרטן וסוג הטראומה שכל חולה חווה.

 

בעקבות זאת החליט האמר על הצעד השני במחקר: לעשות צילום CT של המוח לכל אחד מחולי הסרטן שהסכים לכך, וזאת מתוך מחשבה האומרת, שאם המוח הוא זה שמנהל את כל התהליכים בגוף, אולי ניתן יהיה למצוא משהו במוח שקשור למחלה.

 

מידע על חייו של ד"ר האמר והתפתחות הרפואה החדשה ניתן למצוא בקישורים האלה:

באנגלית: Dr. Hamer biography

בעברית: כיצד התפתחה הרפואה החדשה

 

 

תגלית ה-HH

בכל אחד מצילומי ה-CT של חולי הסרטן שנבדקו מצא האמר תופעה מעניינת: נקודה עם מעגלים קונצנטריים סביבה. משהו שמזכיר ציור של מטרת ירי, או את העיגולים שנוצרים בבריכה כשזורקים לתוכה אבן.האמר רשם בצורה מסודרת את המיקום המדוייק בו הופיעו מעגלים אלה במוחו של כל נבדק. וככל שהצטברו יותר צילומים, ניתן היה לראות שיש חוקיות או היגיון כלשהו בדברים. לדוגמא:

 1. אצל כל החולים בסרטן בנאדיות הריאה הופיעו העיגולים סביב המרכז בגזע המוח ששולט על נאדיות הריאה.
 2. אצל כל החולים בסרטן ריאות בסימפונות הופיעו העיגולים סביב המרכז בקורטקס של המוח, ששולט על רירית הסימפונות.
 3. אצל כל החולים בסרטן העצמות הופיעו העיגולים סביב המרכז במדולה של הקורטקס, ששולט על אותן עצמות בהן הופיע הסרטן.
 4. אצל כל החולות בסרטן השד בצינורות החלב הופיעו העיגולים סביב המרכז בקורטקס ששולט על צינורות החלב, ואילו אצל כל החולות בסרטן השד בבלוטות החלב הופיעו העיגולים סביב המרכז במוחון (צרבלום) ששולט על בלוטות החלב.

  וכן הלאה.

 

הרדיולוגים של אז הכירו את תופעת העיגולים האלה, אך הם היו משוכנעים שהעיגולים נגרמים כתוצאה מבעיות טכניות של מכשיר ה-CT, כגון כיול לא תקין של המכשיר.

בשנת 1989 מסר האמר את הצילומים לבדיקה בחברת סימנס, יצרנית מכשיר ה-CT בו השתמש. התשובה של סימנס היתה שהעיגולים מראים על משהו אמיתי, ואינם תוצאה של תקלה או בעיה טכנית כלשהי במערכות ה-CT.

 

את התשובה של סימנס ניתן לראות בקישור הזה:

https://learninggnm.com/SBS/documents/siemens_document.html

 

 

עמיתיו של האמר שלגלגו על ממצאיו נתנו לעיגולים אלה את הכינוי Hamerscher Herd (= הפוקוס של האמר), או בקיצור – HH, והאמר אימץ לשימושו כינוי הזה, בו משתמשים ברפואה החדשה גם כיום.

 

 

 

 

הפוקוס של האמר

HH – "הפוקוס של האמר" בצילום CT 

החץ מצביע לכיוון הנקודה שסביבה מופיעים המעגלים 

http://www.germanvictims.com/2015/07/24/5-biological-laws-cancer-cure

הערה: במקרים רבים העיגולים של ה-HH הרבה פחות ברורים מאשר בדוגמא זו. כמו כן העיגולים מופיעים בגדלים שונים, במקומות שונים במוח ובגוונים שונים. לכל אחד ממרכיבים אלה ישנה משמעות רבה באבחון.

 

 

המודל המדעי לגילוי גורמי המחלות

ככל שנבדקו ע"י האמר יותר חולים, כך נעשתה התמונה יותר ברורה ויותר חד-משמעית:

 יש קשר ישיר בין הטראומה לבין סוג המחלה, מיקומה בגוף ולמיקום ה-HH במוח. 

 

לאחר בדיקת הממצאים של אלפי חולי סרטן שהיו בטיפולו של ד"ר האמר (כיום יש לו מעל 50,000 מקרים מתועדים), היה ברור שנמצא כאן מודל המאפשר להוכיח מהו הגורם האמיתי לכל אחת מהמחלות שנבדקו.

זהו מודל שעונה לקריטריונים המדעיים. ניתן לעשות את הבדיקות שוב ושוב על אנשים שונים, והתוצאות, מבחינת הקשר בין סוג הטראומה לסוג ומיקום המחלה בגוף ומיקום ה-HH במוח, תהיינה תמיד זהות.

 

ניתן לראות מודל זה כמשולש שאפשר להיכנס אליו מכל פינה ולדעת לפי המידע של פינה אחת מה אמור להיות בשתי הפינות האחרות:

 1. לפי מיקום ה-HH במוח ניתן לדעת מה היה סוג הטראומה (או "הקונפליקט הביולוגי" כפי שזה נקרא כיום ברפואה החדשה) והיכן צפויים להופיע בגוף תסמיני המחלה.
 2. לפי תסמיני המחלה ומיקומם בגוף ניתן לדעת מה היה סוג הקונפליקט שגרם למחלה והיכן יופיע ה-HH בצילום CT של המוח.
 3. לפי סוג הקונפליקט שהאדם חווה ניתן לדעת מהי המחלה שצפויה להתפתח (או שכבר התפתחה) בגופו והיכן יופיע ה-HH בצילום CT של המוח. 

 

 

 

 

ההצלבה של סוג הקונפליקט↔HH↔הסימפטומים היא כנראה
המודל הרפואי היחידי הקיים כיום שבעזרתו ניתן לגלות ולהוכיח בצורה מדעית את הגורם לכל סוג של מחלה.

 

 

 

התייחסויות שונות

בקישור שכאן יש פירוט של החוק הביולוגי הראשון של הרפואה החדשה כפי שנוסח ע"י ד"ר האמר, על בסיס תגליותיו הנ"ל: FIRST BIOLOGICAL LAW

 

הערה: בתחילת המחקר בדק האמר רק חולי סרטן. בהמשך הוא גילה שאותם חוקים ואותם עקרונות עובדים גם בכל שאר המחלות.

 

בקישור שכאן ישנו פירוט (באנגלית) של מספר מחקרים ובדיקות אשר עשו חוקרים ורופאים שונים לבחינת אמינותו של מודל זה, והממצאים שלהם תאמו ב-100% את אלה של ד"ר האמר:  Verifications

התייחסות לממצאים הנ"ל יש בטיפ מס' 36.

 

בקישור שלהלן יש מאמר (באנגלית) של פרופ' נימיץ מגרמניה, המאשר שהתגליות של ד"ר האמר עומדות בכל הקריטריונים המדעיים המקובלים:

(The New Medicine a New Natural Science” (2003"

 

 הרדיולוגים המתמחים בצילומי CT של המוח דבקים גם כיום בדיעה שתופעת ה-HH היא תוצאה של תקלה במכשירי ה-CT או בעיה בכיול של המכשיר. ובאמת ניתן לראות מקרים בהם לאחר תיקון המכשיר לא מופיעים אותם עיגולים שנגרמו כתוצאה מתקלה או כיול לא תקין.

 

אינני רופא MD ואין לי שום מושג טכני ממשי לגבי פעולת מכשירי ה-CT, אך יש לי סיבות טובות מדוע לא לקבל את גישת הרדיולוגים לגבי אותם עיגולים שלא הוכח שנגרמו בגלל סיבות טכניות:

 

א. הניסיון הטיפולי שלי ושל מטפלים רבים אחרים מראה, שהממצאים של האמר מדוייקים. בכל טיפול וטיפול ניתן לראות עד כמה ממצאים אלה נכונים, וזה מה שמאפשר לנו כמטפלים להגיע ברב המקרים לשורש הבעיה אצל המטופל.

 

ב. לא מצאתי עדיין רדיולוג או מומחה אחר בתחום, שיהיה מוכן לענות על השאלות הבאות, המתייחסות לצילומים שונים שנעשו באותו מכשיר CT:

 1. כיצד ניתן להסביר שבצילומים שונים שנעשו באותו מכשיר CT מופיעים עיגולים שמרכזם במקומות שונים של המוח?
  סביר להניח שאם הבעיה היא תקלה במכשיר, העיגולים יופיעו בצורה ומיקום דומה בכל הצילומים.

 2. מדוע מרכז העיגולים לא מופיע בכל התמונות באותו מיקום ביחס למסגרת הכללית של התמונה?

 3. מה גורם להבדלים בגודל העיגולים אצל חולים שונים:  העיגולים מופיעים בגדלים שונים מאד – בין 2-1 ס"מ ועד עיגולים שמכסים כמעט את כל המוח?

 4. מדוע בחלק מהמקרים העיגולים הם שחורים, בחלק לבנים ובחלק גווני אפור למיניהם?

 5. מה גורם לכך שלפעמים העיגולים הם חדים מאד, ולפעמים הם פחות חדים, יותר "מרוחים" או קהים?

 6. מה גורם לכך שבצילום אחד מופיעים מספר מוקדי עיגולים, שכל אחד מהם במקום אחר במוח, והעיגולים סביב כל מוקד שונים בגודלם ובצבעם מהעיגולים שסביב המוקדים האחרים?

 7. בחתכי צילומי ה-CT אנחנו רואים את הדברים בצורה דו-מימדית, אך במציאות ה-HH מופיע במוח בצורת כדור. השאלה כאן היא: מדוע באותו מכשיר CT, בחלק מהצילומים מוקד ה-HH מופיע בקורטקס, בחלקם הוא מופיע במדולה של הקורטקס ובחלקם הוא מופיע בגזע המוח או במוחון?

 8. כיצד ניתן להסביר את ההתאמה המלאה שמצא ד"ר האמר ורופאים ומטפלים אחרים, בעשרות אלפי מקרים, בין מיקומו של מוקד ה-HH לבין הסימפטומים של המחלה וסוג הקונפליקט או הטראומה שחווה הנבדק?

 

הערה: לרפואה החדשה יש תשובות מפורטות ומדוייקות לכל השאלות הנ"ל.

 

תוספת מעודכנת ליולי 2017:

רופא ידוע סיפר לי שבמכשירי ה-CT החדשים לא ניתן לראות יותר את ה-HH בצילומי CT של המוח.

לפי הרפואה המקובלת ה-HH נחשבים כתופעת לוואי מלאכותית (artifacts) של מערכת הבדיקה ולא כמשהו אמיתי. לכן במכשירי ה-CT החדשים דאגו היצרנים לכך שלא ניתן יהיה לראות את ה-HH.

לא מצאתי עדיין אימות לידיעה זו ממקורות אחרים.

 

 

לסיכום

המודל שמצא ד"ר האמר, הוא כלי עזר חיוני לכל רופא ומטפל הרוצה להבין באמת מה גרם למחלתו של המטופל ובהתאם לכך כיצד יהיה נכון לטפל באותו מטופל.

מודל זה, ביחד עם שאר התגליות של ד"ר האמר, מחייב שינוי מהותי בדרך הסתכלותנו והבנתנו את המחלות.

אימוץ תגליותיו של האמר ע"י הרפואה המקובלת יוכל להביא לשינוי דרמטי בדרכי הטיפול בחולים בכלל ובחולי סרטן בפרט וכן ולשיפור דרמטי בתוצאות הטיפול.

זה יביא, בין היתר, להפחתה דרסטית בעלויות הטיפולים הרפואיים ובהוצאות הכספיות האסטרונומיות שיש למערכות הבריאות כיום.

אני מקווה שמאמר זה יעזור לעורר עוד רופאים וחוקרים לבדוק את תגליותיו של ד"ר האמר בצורה רצינית ומקצועית.

 

 

עידן סער (D.A.M)

..........................................................................................................

 

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות. 

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.