מכתב תודה

 

 

 

לפי בקשתה של כותבת מכתב זה, הושמטו ממנו כל הפרטים המזהים.

........................................................................................................................

 

 

29.08.2015

 

לעידן שלום רב,

 

     בכל יום אני מודה ליום שבו הכרתי אותך. אני שואבת כוח מכל מאמר שאני מקבלת ממך. אני בדרך כלל אדם שותק (אולי בגלל שטויות שפלטתי בעבר ולא ידעתי לסנן) אבל פעם אחת העזתי ודברתי, וכך הגעתי אליך. אתה בוודאי מאד עסוק ולא זוכר את כל הפרטים הקטנים, אבל מרגע שהכרתי אותך אמרתי לך (אם אתה זוכר) שכל מה שאתה אומר לי ומדריך אותי אני מקבלת כתורה מסיני (אז הייתי מאד חולה). מתוך הטיפולים שלך שאבתי כוח, הבראתי, ואני ממשיכה לשאוב כוח ממאמריך.

 

     הטיפ האחרון שקבלתי ממך כעת "קצת על דיכאון" נוגע לי באופן אישי. בכלל בגיל השלישי ישנם אנשים העושים חשבון נפש עם עצמם ומגיעים להכרה (לא כולם) על אורח חייהם לאורך השנים, ועל הדרך שעברו לאורך השנים. אני חושבת שאני לא יוצאת דופן בנושא זה. אני אולי מחמירה עם עצמי יותר מידי. הרבה פעמים אני נזכרת בסיטואציות שונות בחיי שיכולתי לנהוג אחרת, ואני אומרת לעצמי: 'כמה טיפשה הייתי אז. איך לא חשבתי...' וזה מדכא. אני יודעת שאין דרך חזרה. קצת אולי למדתי מהשגיאות לאורך השנים. חברה טובה אמרה לי לרשום על המקרר באותיות גדולות "בטל ומבוטל"...אדם צריך ללמוד לסנן את דבריו לפני שהוא אומר אותם. לא תמיד זה פועל ואני לא יוצאת דופן בנושא זה, אני מודה.

 

דרך אגב – אף פעם לא לקחתי תרופות נגד דיכאון ואני מקווה שכך אמשיך. אני נלחמת במצבים ומקווה להתגבר בכוחות עצמי.

 

ושוב תודה על הכול – יישר כוח.

 

                             בברכה

 

 

 

עדויות מישראל