טיפ מס' 251: על איברים מושתלים וקונפליקטים

פורסם לראשונה ב-13.4.2018

 

 

טיפ זה הוא ניסיון ראשוני מבחינתי, להבין נושא זה, שעדיין רב בו הנסתר.

מכיוון שחסר לי הרבה ידע בנושא השתלת איברים, אחת ממטרותיו של טיפ זה היא לקבל מכם פידבק, במידה ויש לכם מידע רלוונטי נוסף, תובנות נוספות או רעיונות נוספים.

אם יצטבר מספיק ידע חדש ותובנות חדשות, אכתוב בהמשך טיפ נוסף על נושא זה של הקשר בין איברים מושתלים וקונפליקטים.

 

 

מה אומרת הרפואה החדשה?

לפי התגליות הבסיסיות של הרפואה החדשה אנחנו יודעים שמחלות מתפתחות כתוצאה מקונפליקטים ביולוגיים (אצל בני-האדם קונפליקטים אלה הם ברובם רגשיים), אשר גורמים להפעלת תוכניות ביולוגיות, שמטרתן היא לעזור לנו להתמודד עם מצבי החירום או ההישרדות או הקושי שגרמו להיווצרות אותם קונפליקטים.

 

הקונפליקט מתבטא קודם כל ברמה האנרגטית, שם הוא פוגע בפסייכי (שקשור למערכת הרגשית). הפסייכי מזהה את הקונפליקט, מפרש מהו סוג הקונפליקט ואיזו תוכנית ביולוגית צריך להפעיל ובהתאם לכך מנותב הקונפליקט בו זמנית למרכז הרלוונטי במוח ולאיבר (או רקמה או מערכת) בגוף שנשלט ע"י אותו מרכז במוח ובו תתפתח המחלה.

 

 לפי הרפואה החדשה, אין לאיבר מושתל את אותו הקשר שהיה לאיבר המקורי עם המוח והפסייכי, ולכן

באיברים מושתלים לא יכולות להתפתח מחלות הנגרמות מקונפליקטים!

או בשפה של הרפואה החדשה:

באיבר מושתל לא יכולה להתפתח תוכנית ביולוגית אשר מופעלת כתוצאה מקונפליקט ביולוגי.

לא מצאתי עדיין מספיק מידע רפואי סטטיסטי המחזק את טענת הרפואה החדשה או שולל אותה.

 

 

דחיית איברים מושתלים

במרבית המקרים של השתלות אין התאמה מלאה בין הרקמות של האדם ממנו נלקח האיבר המושתל לבין רקמות האדם שבו מושתל האיבר. הגוף בו הושתל האיבר רואה את האיבר המושתל כמשהו זר ומפתח תהליכי דחייה.

 

כדי למנוע את דחיית האיבר המושתל יש צורך לתת לאדם בו הושתל האיבר תרופות המדכאות את מערכת החיסון.

 

 

קונפליקטים נלווים

כל מצב מצוקה יכול לגרום לקונפליקט כלשהו. מצב בריאותי המחייב השתלת איבר יכול לגרום לקונפליקטים שונים נוספים, מעבר לקונפליקט שגרם למחלה עצמה. מה שקובע אם יתפתחו קונפליקטים נוספים כאלה הם בעיקר מצבו הרגשי של האדם, מבנה אישיותו, רמת הידע שיש לו והמודעות שלו.

 

להלן רשימה חלקית של קונפליקטים שיכולים להתפתח כתוצאה מהמצוקה הקשורה לצורך בהשתלת איבר, ומעצם הניתוח עצמו והטיפולים הנלווים:

  • פחד מוות – סרטן בנאדיות הריאה
  • סכנה קיומית או קונפליקט של אשפוז – סרטן בצינוריות האיסוף בכליות
  • פחד טריטוריאלי – סימפונות או גרון
  • פחד חזיתי – צינורות בלוטת התריס או צינורות הלוע
  • כעסים טריטוריאליים – קיבה או צינורות המרה
  • אי איכולת לטפל בעצמי או בקרובים לי – כבד
  • ירידת ערך עצמי – לימפה או עצמות
  • ועוד

 

ככל שהאדם המועמד להשתלה יהיה מודע יותר להשפעות האפשריות ויעשה יותר עבודה פנימית של חיזוק איכויותיו הפנימיות, כך יש סיכוי טוב יותר שהוא יוכל להימנע מקונפליקטים נלווים כגון הנ"ל.

 

 

הבנה אזוטרית

המוח הוא המחשב המרכזי בגוף בו נעשים תהליכי עיבוד הנתונים והוא שולט על התהליכים השונים בגוף באמצעות מערכת העצבים.

 

אך למעשה יש בגוף מערכת שליטה ובקרה אנרגטית הרבה יותר מקיפה וכוללת, שהמוח ומערכת העצבים הם אמנם חלק מרכזי בה, אך הם רק חלק. מערכת שליטה ובקרה זו היא מעין ישות אנרגטית אשר מקושרת אנרגטית לכל תאי הגוף. ישות זו היא ה-soul, ואני משתמש כאן במילה האנגלית, בגלל אי הבהירות והערבוב שנעשה במקרים רבים בעברית בין המושג נשמה למושג רוח ולפעמים גם למושג נפש.

 

המוח כמחשב המרכזי בגוף משרת את ה-soul ומספר מערכות גבוהות אחרות, וחלק גדול מפעולותיו הן להוציא לפועל את ההנחיות שמגיעות מה-soul.

 

האיבר המושתל היה כל חייו תחת השפעת הדפוסים האנרגטיים של ה-soul של האדם ממנו הוא נלקח, וכנראה שדפוסים אלה לא יכולים להשתנות בקלות. חוסר ההתאמה האנרגטי בין הדפוסים האנרגטיים שהוטבעו באיבר המושתל לבין הדפוסים האנרגטיים של האדם בו הושתל האיבר הוא זה שגורם לכל תהליכי הדחייה שמתבטאים ברמה הפיזית.

 

לפי הבנה זו, אחת הדרכים שיכולות לשפר במספר אחוזים את ההתאמה האנרגטית בין האיבר המיועד להשתלה לבין האדם המחכה לאיבר זה, היא ע"י כך שהעוסקים בהשתלות האיברים ידאגו לכך שגם האדם התורם וגם הנתרם יהיו בני אותו מזל אסטרולוגי...

 

 

   

.........................................................................................................................

 

  

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.