מבט אזוטרי אופטימי

פורסם לראשונה ב-1.3.202

 

 

מאמר זה מבטא חלק מהבנותי ותחושותי לגבי חיי האדם, האנושות והפלנטה בתוך התמונה הגדולה יותר.

הבנות ותחושות אלה מבוססות בעיקר על ידע אזוטרי ממקורות שונים.

 

האם זה מדע בדיוני או משהו אמיתי? נשאיר שאלה זו פתוחה בשלב זה.

 

אני לא מייצג כאן גוף כלשהו, ארגון או דרך כלשהי ואני לא מוציא מכלל אפשרות שהידע והבנות אלה שגויים לחלוטין.

 

למרות שחלקכם עלולים לחשוב שירדתי מהפסים לגמרי ושכדאי אולי לשלוח אותי למוסד סגור, החלטתי להעז ולפרסם דברים אלה מהסיבות הבאות:

 

 1. עד כה האינסטינקט שלי בתחום זה הוכיח את עצמו די טוב.
   
 2. הרגשתי שבתקופה כאוטית זו, הרבה מאד אנשים זקוקים ליותר בהירות, לתקוה,  לראות שיש אור בקצה המנהרה.אני מעריך שניתן להשיג יותר בהירות ותקוה דרך ההבנה שאנחנו (בני האדם) מהווים חלק מתמונה הרבה יותר גדולה מזו המוצגת באמצעי התקשורת, ושלמרות התמונה השחורה שמצטיירת בעולם דרך אמצעי התקשורת, העתיד צופן בחובו דברים נפלאים, עליהם דיברו חוזים ונביאים שונים כבר לפני אלפי שנים.
   
 3. מקננת בי התקוה שאתם, הקוראים, שיש לכם ידע אזוטרי רב בהרבה משלי, תוסיפו לי מהידע והתובנות שלכם, ואולי אוכל לחלוק זאת בהמשך גם עם שאר הקוראים.

 

 

רקע

לא ידוע לנו מי או מה ברא את אותה ישות (שנקרא לה כאן הבורא) שבראה את הבריאה. אך ברור לחלוטין שבבריאה זו ובכל ברואיה הוטבעה אינטליגנציה מדהימה, אינטליגנציה שאנחנו רחוקים עדיין מאד מלתפוס את מלוא היקפה, עוצמתה וגדולתה.

 

הסיבה ליצירתה של הבריאה היתה כנראה הידיעה של הבורא שהוא אינו מושלם, רצונו להתפתח והבנתו שכדי להמשיך להתפתח הוא חייב ליצור מרחב המאפשר יצירת דברים חדשים, אפשרויות חדשות והתנסויות חדשות, כולל התנסויות מקריות, שאינן מתוכננות מראש.

 

 תוכנית מדוייקת ומפורטת עד הפרט האחרון, שאינה כוללת מקריות, היא כזאת שתוצאתה ברורה מראש. זה אומר שהמתכנן של תוכנית כזאת לא יוכל לקבל אינטליגנציה חדשה, כי הכל כבר ידוע מראש.כדי לקבל אינטליגנציה חדשה יש הכרח ליצור מערכת המאפשרת גם מקריות. זו הסיבה לכך שהבורא איפשר לפחות בחלק מהציויליזציות, כולל בפלנטה ארץ, את חופש הבחירה.

 

יצורים אינטליגנטיים ומפותחים ביותר הגיעו לכדור-הארץ כבר לפני מאות מיליוני שנה וכנראה שהיו תקופות בהן החיים כאן היו באמת גן עדן.

 

חופש הבחירה הוא עיקרון יסוד הכרחי להתפתחות, אך הוא טומן בחובו סיכון.

 

ואכן, בשלב מסויים משהו השתבש בבריאה.

 

חלק מהיצורים/ישויות המפותחים ביותר ובעלי כוח והשפעה החלו להשתמש בחופש הבחירה לצורך האינטרסים שלהם במקום לטובת המטרות של הבריאה כולה.

 

הסטיה שלהם מהמטרות המקוריות של הבריאה הפכה אותם בהדרגה למה שנכנה כאן בהפשטה – כוחות הרשע.

 

חלקם הגיעו עד פלנטה ארץ ובתקופות שונות ניצלו את תושבי כדור-הארץ, שיעבדו אותם ואף שינו את הגנטיקה של בני האדם והורידו אותה לרמה נמוכה יותר מזו שהיתה במקור, כדי שקל יהיה יותר לשלוט בהם ולנצלם לטובת הצרכים של אותם כוחות הרשע.

 

שליטתם לאורך השנים של כוחות הרשע יצרה מצב בכדור-הארץ בו מרבית העושר והכוח מרוכז בידי אחוז קטן של בני אדם וכיום כשליש מתושבי כדור הארץ חיים בעוני וכמיליארד בני-אדם רעבים ללחם.

 

באלפי השנים האחרונות הגיעו לכדור הארץ שליחים שונים בניסיון להציל את הפלנטה ואת האנושות. אחד מניסיונות הצלה הדרמטיים ביותר הידועים לנו היה יציאת בני-ישראל ממצרים ומתן התורה.אך אף אחד מניסיונות אלה לא הצליח להשיג באופן מלא את התוצאות המקוות של השתחררות משליטת כוחות הרשע.

 

מבחינת הבריאה יש לכדור-הארץ ולמיליארדי בני-האדם שחיים כאן חשיבות רבה. הבריאה כמערכת כלכלית והתפתחותית השקיעה הרבה בהתפתחותה של פלנטה ארץ ובקיום חייהם והתפתחותם של מיליארדי בני-אדם והיא לא רוצה לאבד השקעה זו.

 

בתקופת מלחמת העולם השניה היה מצבה של הפלנטה כה נואש, שהיה חשש ממשי לחייה של אותה ישות אינטליגנטית (גאיה) אשר מהווה את נשמתה של הפלנטה.

הפלנטה זעקה לעזרה וקול זעקתה הגיע עד לדרגים הגבוהים ביותר בבריאה.

 

מאז נעשים מאמצים אדירים ע"י גורמים שונים בבריאה (שנקרא להם כאן כוחות האור) במטרה להציל את בני האדם והפלנטה מהמצב אליו נקלעו, להביאם לרמת ההתפתחות בה היו אמורים להיות ולאפשר להם אח"כ את המשך ההתפתחות.

 

 

מה קורה עכשיו

אנחנו נמצאים ממש בעיצומה של מערכה כוללת בין כוחות האור לכוחות הרשע ששלטו עד כה בעולם.

 

הסיכוי שבני האדם יוכלו להשתחרר משליטתם המתוחכמת של כוחות הרשע ללא עזרה חיצונית הוא נמוך.

מצד שני, כוחות האור שרוצים לעזור לנו, יכולים לעשות זאת רק אם נאפשר להם לעזור לנו.

 

המצב כיום הוא כזה, שהם יכולים לעזור לנו כעת רק באופן חלקי, בהתאם למספר האנשים שפתוחים ומוכנים לקבל עזרה כזאת מישויות חוצניות בלתי מוכרות ובלתי נראות.

 

ישנם סימנים שונים המעידים על כך שברמה הגלובלית המערכה כבר הוכרעה לטובת כוחות האור, אך לכוחות הרשע יש עדיין השפעה רבה וכוח רב והם משתמשים בכל האמצעים שברשותם כדי לנסות ולשמור על מוקדי הכוח שלהם ועל שליטתם בבני האדם.

 

אחד ממוקדי הכוח העיקריים של כוחות הרשע זו הרפואה האלופתית והשליטה הכמעט מלאה שיש לחברות התרופות במערכת הרפואה הממוסדת.

 

בעזרת מערכת משומנת מאד, עם הרבה כסף, השפעה רבה על פוליטיקאים, שליטה כמעט מלאה על אמצעי התקשורת הראשיים והשפעה רבה על רשויות הבריאות, הצליחו ליצור בכל העולם מצג כאילו יש מגפה קטלנית בגלל וירוס מסוכן כביכול. בעזרת אמצעי ההפחדה וההשפעה על המנהיגים, הצליחו תוך שנה ליצור במדינות רבות מצב חלקי ומדי פעם אפילו מלא של מה שניתן לראותו כדיקטטורה רפואית, בה השלטונות יכולים לנקוט בצעדים קיצוניים שעד לפני שנה אף אחד לא היה מעלה על דעתו שאפשר יהיה לעשותם במדינות דמוקרטיות.

 

על רקע זה התמונה שמתקבלת היא מאד לא פשוטה: חוסר אמון במנהיגות, חוסר אמון במערכת הרפואית, כעס כנגד מי שלא רוצה להתחסן ומערכת לחצים אדירה כדי שיתחסנו, דיווחים שקריים בתקשורת והסתרת נתוני אמת, פגיעה בפרנסה, בחיי החברה, בחיי התרבות והרוח, בחינוך וכו' וכו'.

 

נראה רע.

 

אך אם מרחיבים את העדשה, ניתן לראות גם דברים חיוביים שקורים בתוך תהליך זה, אולי בהפוך על הפוך:

 

 • ליותר אנשים נפקחות העיניים לראות את השקרים והמניפולציות שעושים לנו.
 • יותר אנשים מחפשים את האמת.
 • יותר אנשים מבינים שהם האחראים לחייהם ולא מישהו אחר.
 • יותר אנשים מתחילים לראות מה באמת חשוב בחיים.
 • יותר אנשים מתחילים לחפש משמעות.

 

מדוע זה טוב וחשוב?

 

כי ככל שיותר אנשים יבינו מה באמת קורה פה, יותר אנשים יפסיקו להיות מושפעים מההפחדות של הרשויות וכך יהיו יותר פתוחים לראות את האמת ואת הדברים החשובים יותר בחיים.

 

זה מביא כנראה לכך שיותר אנשים מבינים שהרפואה המונעת האמיתית היא התפתחות אישית ורוחנית וזה מעלה את הסיכוי שיותר אנשים יהיו יותר פתוחים לאותן אנרגיות אינטליגנטיות אשר מגיעות מהבריאה לעזור לנו להתפתח ולהשתחרר מכבלי העבר, לעזור לנו להשתחרר מהמטריקס ששולט עדיין בעולם.

 

 

מה עשוי לקרות בעתיד הקרוב

אינני מתיימר להיות נביא או חוזה. כל מה שכתוב כאן מבטא את הדרך בה אני מבין מסרים של ידע אזוטרי אשר הגיעו לאנשים שונים בארץ ובעולם.

 

אחד הדברים החשובים ביותר לקחת בחשבון ולהתכונן אליו הוא, שלא יחזרו החיים אליהם היינו רגילים בעבר.

 

יש חדש תחת השמש ומה שהיה הוא לא מה שיהיה!

 

חשוב להיות פתוחים לשינויים, להבנות חדשות, לתפיסות חדשות, לשינויים בסדרי העדיפויות, לשינויים בהתנהגות, לסטנדרטים חדשים, לאנרגיות חדשות, לתחושות חדשות, לחשיבה חדשה, לעולם חדש.

 

השנים הקרובות צפויות עדיין להיות קשות, מלאות מאבקים, שינויים ואי-ודאות.

בתקופה זו של חוסר יציבות ואי-ודאות חשוב מאד לדעת, להאמין ולבטוח בכך שמה שקורה הוא חלק מתוכנית גדולה אשר תאפשר לבני האדם ולפלנטה קפיצת מדרגה התפתחותית עליה חלמה האנושות אלפי שנים.

 

ככל שנצליח להתעלות מעל הקשיים השונים שמזמנת לחיינו תקופה זו, כך נוכל להכיל יותר את הניגודים השונים ואי-הודאות בהם מתאפיינת התקופה. כך נוכל לשמור את עצמנו במצב יותר פלזמתי, יותר גמיש, אשר יאפשר לנו להתאים את עצמנו טוב יותר לתקופה החדשה שמגיעה.

 

כמה זמן תימשך תקופה זו של כאוס ואי-ודאות?קשה לחזות, אך לפי אחד המתקשרים שדיבר על כך בפברואר 2021, זה יימשך עוד כ-3.5 שנים בלבד. לפי אותו מתקשר, בעוד כ-3.5 שנים (כלומר לקראת סוף שנת 2024) יתחיל תהליך ברור יותר של תיקון, שיפור, איזון, חזרה להרמוניה, חזרה לתחושה של אחדות עם הכל, התקדמות לחיים של שקיפות, יושר, כבוד הדדי, שחרור מלא מכבלי העבר ואהבה חובקת כל.

 

כמה זמן יימשך תהליך מיוחל זה?אי-אפשר עדיין לדעת. זה תלוי בכל אחד ואחת מאתנו.ככל שנקרין יותר אופטימיות, חום אנושי, התחשבות הדדית, יושר, אהבה ושאר איכויות גבוהות, כך יואץ התהליך יותר.

 

ככל שנאמין יותר בכך שנשמתנו מחוברת לכוחות אור הפועלים ללא הרף במטרה לעזור לנו, ככל שנבטח יותר בעצמנו ובעזרתם של אותם כוחות אור, ככל שנלמד לא לתת להפחדות מגמתיות להשפיע עלינו ונבין בבהירות שאנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך אשר מוביל לעולם הרבה יותר טוב, כך נמצא את עצמנו מחייכים יותר במשך היום, שמחים יותר בחלקנו ומדי פעם אנחנו עשויים אפילו למצוא את עצמנו מופתעים מרגעים של שלווה האופפת אותנו למרות כל הכאוס שמסביב.

 

 

 

................................................................................................................................

 

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.