טיפולים משותפים עם עופר שדה

פורסם לראשונה ב- 26.10.2018

עודכן חלקית ב-26.6.2021

 

 

הקדמה

בשנת 1979, בהיותי בן 29, החלו לי בעיות בריאות שהלכו והחריפו.

הגעתי לרפואה האלטרנטיבית, ואחד הדברים שעזרו לי מאד להחלים היה טיפול בהילינג.

את הטיפולים הראשונים בהילינג עשו לי פיליס שליימר וישראל, ובהמשך טופלתי ע"י חברים טובים שעסקו בהילינג במסגרת תנועת האימן.

פיליס שליימר, שהיתה בזמנו מתקשרת ומיסטיקאית ידועה, ראתה הילות והיא היתה מכוונת את ישראל שעשה את ההילינג עצמו בהתאם להכוונתה.

מאז ריתק אותי כל התחום של העולמות הבלתי נראים, התעמקתי בנושאים אזוטריים, למדתי הילינג, התחזקתי ואף התחלתי לטפל בעצמי באנשים.

 

Fast Forward 

יום אביבי אחד, באפריל 2012, יצאתי מחדר הטיפולים במעלה צביה, לאחר שטיפלתי באדם שסבל מגידולים מסוג אפנדימומה במוח ובחוט השדרה, ולא היה לי אז מושג מה גורם לגידולים מסוג זה.

 

לא רחוק מחדר הטיפולים פגשתי "במקרה" את עופר שדה. היכרתי אז את עופר כבר כמה שנים וידעתי שהוא ניחן ברגישות גבוהה וביכולת לראות דברים בהילה (aura) של אנשים, אך הוא לא עשה שימוש טיפולי כלשהו ביכולות אלה.

 

התחלנו לשוחח, ותוך כדי השיחה שאלתי אותו אם הוא מוכן להצטרף לטיפול ההילינג הבא שתכננתי לאותו מטופל, כדי לנסות לגלות מה גרם לאפנדימומה אצל מטופל זה.

עופר הגיע, ומאז, בלי שום תכנון מוקדם, כבר יותר מ-9 שנים שאנחנו מטפלים ביחד.

 

גילינו שבטיפולים אנחנו מאד משלימים אחד את השני: אני בא עם הידע וההבנות של הרפואה החדשה ושיטות אחרות שלמדתי בעבר, כולל הילינג, ועופר מגיע עם יכולות שהולכות ומתפתחות כל הזמן של מה שנקרא ראיה אלקטרית (ראיית הילות) ותקשור.

 

כשרק התחלנו את הטיפולים המשותפים, עופר היה רואה הרבה דברים בהילה של המטופל, אך לא ידע בוודאות מהי המשמעות של כל אחד מהדברים האלה.

ככל שטיפלנו ביותר מטופלים, נבנתה לעופר בהדרגה מעין מפה של האזורים השונים בהילה, וכיום הוא יודע בצורה הרבה יותר מדוייקת להבין את משמעות הדברים שהוא רואה בהילה, כשמופיעות צורות שונות או צבעים כלשהם בהילה, למשל באזור בהילה שקשור לקונפליקטים שונים, או לילדים, או לזוגיות, או לקריירה, או לאגו ולדימוי העצמי, או לרוחניות וכו'.

 

בהסתכלות לאחור, כשיוצא לנו לדבר על מטופל כלשהו, בהרבה מקרים עופר לא זוכר פרטים על המטופל אבל הוא זוכר כיצד נראית ההילה שלו, או דברים ספציפיים בהילה...

 

הדרך הטיפולית שלנו כיום

היכולת והחיבורים של עופר המשיכו להתפתח והחל מלפני קרוב ל-6 שנים תהליך הטיפול שלנו מתבצע בצורה הבאה:

כ-15 דקות לפני שהמטופל מגיע, אנחנו כבר יושבים בקליניקה.

אני אומר לעופר את השם הפרטי של המטופל ואת השם הפרטי של אמו של המטופל וזהו המידע היחידי בשלב זה שאני מעביר לעופר על המטופל.

תוך שניות עופר מתחיל להכתיב לי את הדברים העיקריים שהוא רואה בהילה של המטופל, שרלוונטיים לבריאותו (לפעמים הוא מתחיל לראות את הדברים בהילה של המטופל עוד לפני שאני מספיק להגיד לו את השם).

לאחר סריקה קצרה זו של ההילה אני שואל את עופר שאלות שקשורות לבריאותו של המטופל, ועופר עונה לי בתקשור.

אם מגיע מטופל חדש שגם לי אין כל מידע מוקדם על מצבו הבריאותי, השאלות הן יותר כלליות, כגון:

  • מה היה הקונפליקט העיקרי שגרם לבעיה של המטופל?
  • מהו הקונפליקט העיקרי שמשפיע על המטופל עכשיו?
  • מהו הטריגר העיקרי שמפריע למטופל להתרפא?
  • מה יכול לעזור למטופל להתרפא?
  • במה אנחנו יכולים לעזור לו היום?

 

אם מגיע מטופל שכבר היה אצלנו לפני-כן, או מטופל חדש שסיפר לי בטלפון מהן בעיותיו העיקריות, אני מוסיף גם שאלות יותר ספציפיות לגבי הבעיות הספציפיות שיש למטופל שמגיע.

 

כשמגיע המטופל אנחנו מקריאים לו את הדברים שעופר ראה בהילה ואת התשובות שעופר נתן בתקשור לשאלות ששאלתי, המטופל מוסיף מידע, סיפורים, דברים שחווה והרגיש וכל דבר אחר שעשוי לעזור להבין את הבעיות

לפעמים התשובות שעופר נותן בתקשור נשמעות הזויות לחלוטין, אך במרבית המקרים, תוך כדי השיחה עם המטופל, מסתדר בהדרגה כל הפאזל. הניסיון מהשנים האחרונות של עבודתנו בדרך זו מראה שרמת הדיוק של התשובות גבוהה מאד ולפעמים מפתיעה ביותר.

 

כשאנחנו מקריאים למטופל את מה שעופר ראה בהילה וקיבל בתקשור, זה פותח בד"כ עוד דברים שהמטופל לא זכר, או לא חשב שהם רלוונטיים, וזה עוזר מאד במרבית המקרים, ביחד עם מה שמספר המטופל ובשילוב עם הידע של הרפואה החדשה, למצוא מה היה  הקונפליקט המקורי (או יותר מקונפליקט אחד), מהם הקונפליקטים שמשפיעים כרגע על המטופל, מהם הטריגרים שמפריעים לו להתרפא, ומה כדאי ואפשר לעשות כדי לפתור את הקונפליקט/ים וכדי למזער ככל האפשר השפעות חוזרות של הקונפליקטים בגלל טריגרים.

 

 אנחנו ממליצים תמיד למטופל להקליט את המפגש, כך שיוכל לשמוע שוב, בנינוחות, את כל מה שנאמר, גם את הדברים הרציניים וגם את השטויות שלנו.

לאחר שהגענו לבהירות כלשהי לגבי הקונפליקטים והטריגרים ונתנו המלצות שונות למטופל לדברים שהוא יכול לעשות בעצמו לצורך הריפוי, אנחנו עוברים לחלק האחרון של הטיפול, שהוא סוג של הילינג, או שטיפה אנרגטית.

 

אך לפני כן הערה חשובה:

אנחנו מבהירים לכל מטופל את גישתנו הטיפולית, האומרת בצורה מאד ברורה, שהיחידי שיכול באמת לרפא את החולה הוא החולה עצמו, ושאנחנו רואים את תפקידנו כמטפלים לתת למטופל את מירב ומיטב הכלים שעשויים לעזור לו לרפא את עצמו.

 

ועוד הערה חשובה:

התקשורים של עופר מתייחסים רק לדברים הקשורים לבריאותו של המטופל. אין לנו כוונה לחטט בחייו של המטופל, מלבד בדברים הקשורים לבריאותו, ואנחנו גם לא עוסקים בקריאת העתיד.

 

ההילינג הוא החלק היחידי בטיפול בו המטופל פסיבי ואנחנו עושים את העבודה עליו.

מרבית טיפול ההילינג שאנחנו עושים הוא ללא מגע, כשבפועל אני עושה את ההילינג ועופר יושב בצד ומכוון אותי (ללא מילים) בהתאם למה שהוא רואה בהילה של המטופל.

הכוונה זו של עופר עושה את טיפול ההילינג הרבה יותר מדוייק ויעיל.

נוכחנו שההילינג הוא כלי מצויין אשר עוזר במקרים רבים להביא את המטופל למקום  ממנו יהיה לו יותר קל לקחת את עצמו הלאה.

באופן כללי ניתן להגיד שההילינג עוזר לנקות דברים לא רצויים בהילה, לאזן ולחזק את מערכותיו האנרגטיות של המטופל ולהאיץ תהליכי ריפוי, גם ברמה האנרגטית וגם ברמה הפיזית.

 

טיפולים מרחוק

בשנים האחרונות, ובמיוחד מאז הופעת הקורונה, אנחנו עושים גם טיפולים מרחוק, כולל למטופלים שנמצאים בחו"ל.

פרטים על הטיפולים מרחוק יש בקישור הזה: טיפולים מרחוק

 

לסיכום

אנחנו לא מחוללי ניסים ואין כאן כוונה ליצור ציפיות יתר או תקוות שווא.

לפעמים יש הצלחות יפות, אך הן מושגות בעיקר בזכות העבודה העצמית שעושה המטופל, שלקח את האחריות על חייו והתחיל ליישם חלק מהעיצות והתובנות שקיבל מאתנו, או שמצא דרכים נוספות לשנות את חייו כך שיהיה הרבה פחות מושפע מאותם קונפליקטים שפגעו בבריאותו.

 

אין לנו מושג כיצד ולאן יתפתחו הטיפולים בעתיד ואנחנו מנסים להבין מה רוצה אותה יד מכוונת שחיברה ביננו וגרמה לנו לשיתוף פעולה מרתק זה, שנמשך כבר יותר מ-9 שנים.

 

לפני הופעות הקורונה עשינו מספר סדנאות מבוא, בעיקר למטפלים, אשר שלבו גוף, נפש ורוח, ע"י שילוב של הרפואה החדשה, עם הילינג וראיית הילות. היתה לנו כוונה להפוך סדנאות אלה לקורסים של ראיית הילות עם שילוב הידע של הרפואה החדשה, אך תוכניות אלה הוקפאו בינתיים בגלל הגבלות הקורונה.

 

אנחנו ממשיכים להיות פתוחים וקשובים לאותן אינטליגנציות שיכולות לעזור לנו למצוא את כיווני ההתפתחות המתאימים לנו בהמשך דרכנו, ונוכחנו שלפחות חלק מאינטליגנציות אלה מגיע דרך התגובות שלכם, קוראינו היקרים.

 

 

....................................................................................................................

 

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

 

...................................................................................................................